Wszystkie akcesoria są przygotowane przez Novitus i jako oryginalne najlepiej pasują do kasy Sento Lan E.

Zawsze używaj oryginalnych akcesoriów co zapewni wieloletnią bezproblemową pracę kasy fiskalnej.

Szuflada do kasy Sento Lan E model EC-350 pasywna

Podłącz szufladę do kasy aby otwierała się wtedy, kiedy wystawiasz paragon i kończysz sprzedaż. Chowaj bezpiecznie przyjmowane pieniądze w bilonie lub banknotach oraz talony i potwierdzenia płatności kartami kredytowymi. Ta szuflada idealnie współpracuje z kasę Sento Lan E. Wymiary szuflady: szerokość: 350mm, wysokość: 104 mm, głębokość: 405 mm. Cztery przegrody z dociskami na banknoty, 8 przedziałów na bilon. Przegrody i przedziały wyjmowane i o regulowanej pojemności. Przycisk awaryjnego otwierania pod szufladą. Zabezpieczenie (zamknięcie) szuflady kluczykiem (2 szt. w komplecie). Kolor grafit.

Szuflada do kasy Sento Lan E model EC-350 aktywna

Szuflada aktywna posiada dokładnie tę samą funkcjonalność co wyżej opisana szuflada pasywna. Otwiera się automatycznie na zakończenie paragonu i służy do bezpiecznego przechowywania środków płatniczych: monet, banknotów, bonów oraz potwierdzeń płatności kartą kredytową. Szuflada posiada własne zasilanie i równiez idealnie współpracuje z kasę Sento Lan E. Wymiary szuflady: szerokość: 350mm, wysokość: 104 mm, głębokość: 405 mm. Cztery przegrody z dociskami na banknoty, 8 przedziałów na bilon. Przegrody i przedziały wyjmowane i o regulowanej pojemności. Przycisk awaryjnego otwierania pod szufladą. Zabezpieczenie (zamknięcie) szuflady kluczykiem (2 szt. w komplecie). Kolor grafit.

Gumowa pokrywa klawiatury do kasy Sento Lan E

Dodatkowe zabezpieczenie klawiatury w postaci silikonowej nakładki pozwoli przez długi czas pracować na kasie chroniąc jej klawiaturę przed zalaniem, zabrudzeniem czy też zakurzeniem. Po założeniu nakładki opisy klawiszy są doskonale widoczne i ich naciskanie jest równie łatwe i precyzyjne jak bez osłony. W przypadku zużycia nakładki w łatwy sposób można zamontować nową.

Rolka papieru termicznego z nadrukiem Novitus

Od jakości zakupionego papieru zależy, jak długo wydrukowane paragony i raporty będą czytelne. Zawsze kupuj papier z certyfikatem potwierdzającym dopuszczenie go do stosowania w urządzeniach fiskalnych a wydruki z kasy przechowuj w określonych przez producenta papieru warunkach. Do kasy należy używać papieru o szerokości 57 mm i długości rolki do 60 metrów.

Karta micro SD

Specjalnie wyselekcjonowana i przetestowana karta microSD do pracy w urządzeniach fiskalnych Novitus. Stosowanie ich gwarantuje poprawną prace kasy fiskalnej. Zgodnie z przepisami w kasie można stosować tylko karty wskazane przez producenta kasy.

Kabel połączeniowy kasa-waga Novitus G-300 i G-310

Pracując z wagą elektroniczną podłącz ją do kasy za pomocą przewodu komunikacyjnego i jednym klawiszem odczytuj zważoną ilość do kasy. Znacznie usprawni to prowadzenie sprzedaży i wyeliminuje pomyłki powstające przy ręcznym przepisywaniu ilości z wagi do kasy.

Kabel połączeniowy kasa RJ45 - komputer DB9F 1.8 mb.

Współpraca z komputerem zmienia samodzielną kasę w system sprzedaży. Pozwala na programowanie danych do kasy oraz odbieranie informacji o obrotach towarów, kasjerów, działów. Pozwala systemowi komputerowemu na tworzenie ogromnej ilości dokładnych statystyk sprzedaży, osiąganych zysków oraz wiedzy, które towary są najbardziej dochodowe a na które można robić promocje, których stan magazynowy jest wystarczający a które należy zamówić. Przewód kasa RJ45-komputer DB9F służy do połączenia kasy z komputerem po tradycyjnym złączu komunikacji szeregowej RS232.